Pocket Starships

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.3 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Spectacle
IOS cihazınıza indireceğiniz Pocket Starships, oyuncularını nefes kesici savaş sahneleri sunuyor.

Pocket Starships mobil oyunu zorlu düşmanlar ile karşı karşıya geleceğiniz mücadele dolu bir aksiyon oyunudur. Oyunu IOS  cihazınıza indirmek ücretsizdir. Aynı galaksi içinde aynı zamanda hareket eden binlerce oyuncunun olduğu gerçek bir devasa çevrim içi oyununa dahil olacaksınız. Kendi donanmanızı hazır hale getirin. Savaş başlıyor.

Kendi uzay geminizi üretin, silahlarınızı geliştirin ve savaş taktikleriniz üzerinde çalışarak güçlü olmaya çalışın. Galaksi egemenliği için verilen bitmeyen bir savaşta kendinizi arkadaşlarınızla birlikte hazırlayın. Pocket Starships oynamak için aktif bir İnternet bağlantısı gerekiyor. Çevrim dışı iken oyuna dahil olamazsınız. Tüm dünyadan rakiplere karşı taktiksel savaş deneyimi içerisine gireceğiniz Pocket Starships mobil oyununda bir çok uzay aracının arasında kendinizi belli etmelisiniz. 

Dehşet saçan uzaylı filosunu bozguna uğratmak için kendi donanmanız ile güçlü stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Bunu başarabileceğinize inanıyorsanız Pocket Starships mobil oyununa ücretsiz dahil olun. İnternetiniz olduğu sürece oyunda yer alabilirsiniz. İletişimi kolaylaştıran küresel sohbet ve ittifak sohbeti sistemlerinden yararlanarak diğer oyuncular ile iletişime geçebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Pocket Starships indir
DİĞER SÜRÜMLER